Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Többször menni rendelői...

Többször menni rendelői fogfehérítésre?

Figyelt kérdés
Volt már valaki közületek mondjuk kétszer rendelői fogfehérítésen? Én már voltam egyszer, két évvel ezelőtt, de aztán sajnos egy ideig nem tudtam leszokni a kávéról és beszínezte a fogaimat, pedig a fehérítés után hófehérek voltak. Szóval most másodszor is szeretnék menni, (már teljesen leszoktam a kávéról is) csak nem tudom, mennyire lehet ártalmas, vagy lehetnek-e esetleg később szövődmények, mert az egyik fogorvos azt mondja, hogy egészséges fogaknak nem ártalmas, a másik meg teljesen ellene van. Ha esetleg valakinek vannak tapasztalatai, kíváncsi lennék rájuk! Nekem eddig nem volt problémám az első után.
2013. okt. 21. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
2 évente már megengedett újra menni. Egy fogászati asszisztens
2013. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már háromszor voltam. Szeretem, ha villognak a fogaim a napbarnította arcomból.
2013. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!