Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapcsom izületi gyulladása...

Állkapcsom izületi gyulladása lehet ez?

Figyelt kérdés

Múlthéten elkezdett fáj a jobb állkapcsom, ill. fülem töve,nyakam és az állam alatti rész.Nehezemre esik kinyitni a számat ásítani is nehezem ment a feszítő érzés miatt.Kattog is.Hétvégén reggelre a jobb oldalam bedagat és egyre jobban fáj az állkapocsi rész.Nyitásnál kegyetlen érzés.Megvizsgáltak azt mondták hogy éjszaka lehet csikorgatom a fogam.Panorámaröntgent javasoltak.Közben már a másik oldali állkapcsom is elkezdett fájni.Hétfőn elmentem a körzetihez azt mondta h ő a jobb alsó bölcsesség fog a ludas,nem kell semmiféle röntgen ide.Válaszolom neki hogy NEM FÁJ az a rész.Beleeggyeztem h kihúzza,eltelt 4 nap mit mondjak nem a fogam helye fáj hanem mind2 oldali állkapcsom változatlanul és már kezdek megőrülni,ha nem múlik hétfőn megyek vissza hogy csináljanak valamit mert így nem lehet létezni!szerintetek mi lehet?volt valakinek hasonló tapasztalata?

Hogy tudnám orvosolni itthon?


2009. nov. 12. 00:58
 1/1 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy csikorgatod a fogaid, ilyenkor ált. harapásemelőt szoktak készíteni. nem tudom hogy állsz anyagilag, de ha teheted menj maszekhoz.
2009. nov. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!