Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki ismer olyan budapesti...

Ki ismer olyan budapesti fogorvost, aki nem rontja el direkt a fogat?

Figyelt kérdés

Sok hiper-szuper fogorvosnál jártam már, nem olcsókhoz, nem SZTK-s, stb, rendszeresen járok vizsgálatra, tökéletesen ápolom a fogaimat, de már van egy kihúzott fogam, 3 tömött és most úgy fúrta ki, hogy "véletlen" gyökeret ért és hát saaajnos gyökér kezelni kell... Az előző hasonló eset költségeit a mai napig törlesztem és elegem volt a lehúzásból! Nagyon hálás lennék ha tudna valaki olyan fogorvost ajánlani, aki korrekt és nem csak kizárólag az új nyaralójára gyűjt meg ismét nyaralására hawaii-n, mert ott nagyon jól érezte magát és vissza akar menni (ezt csak úgy mellékesen elmesélte a mostani "fogorvos") Előre is köszönöm a kedves válaszokat, ajánlásokat.

(Amúgy még csak 23 éves vagyok és ha így haladok a fogaimmal 30 éves koromra protézisem lesz)



2013. okt. 16. 13:29
 1/3 anonim válasza:

a lehető legnagyobb bátorsággal és maximális elégedettséggel ajánlom neked Dr. Kaposvári Istvánt!


ő Budapesten, illetve Tatabányán is rendel!


1117 Budapest, XI. Fehérvári 54-56. (ezt a címet találtam, de ha gondolod, akkor tudok adni telefonszámot is)

2013. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha tényleg bátran ajánlod akkor megpróbálom, nincs sok választásom, mert amit fent említettem, hogy "véletlen" gyökeret ért annak már meg is van a hatása, mert eléggé fáj már a fogam :(
2013. dec. 3. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Dr. Janik Leonard
2014. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!