Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen hamar alakulhat ki...

Milyen hamar alakulhat ki szájüregi rák?

Figyelt kérdés
Bevallom valamilyen szinten hipochonder vagyok . Két hónappal ezelőtt rendbe tetettem a fogaimat . Volt bölcsességfog műtét ,tömés ,minden . Tömték elől a két felső fogamat is .Nem volt semmi panasz ,viszont most két napja tapasztaltam ,hogy az egyik fognál tompán lüktet a gyökér .Hidegre melegre nem érzékeny . A nyelvemmel kitapintottam egy kemény dudort ,egész magasan az ínyféknél .Ha megnyomom ,a foggyökér lüktet. Külső elváltozást nem látok . Félek ! Ha lett volna kialakulóban szájüregi rák ,akkor a doki már két hónapja észrevette volna a jeleket ,igaz ? Gondolom nem 2 hónap alatt fejlődik ki...

2013. szept. 18. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem rák, hanem ciszta vagy tályog vagy valami ilyesmi! Menj vissza a dokihoz, hogy megcsinálja. Nyugi, nem fogsz belehalni.
2013. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem valamilyen szinten vagy hipohonder hanem nagyon az avgy. Nekem ez pont nem jutna eszembe hogy ez rák lehet. egyértelm hogy a gyökérnél van valami ahogy az elözö irta ciszta vagy valami hasonló. menj vissza és mutasd meg.
2013. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Most este voltam fogdokinál ,elhalt a fogam ,megkezdte a gyökérkezelését .
2013. szept. 20. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!