Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintem ínygyulladásom van!...

Szerintem ínygyulladásom van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a (felső) szemfog és a mögötte lévő fog között be van gyulladva. Tegnap még semmi baja nem volt.

Pár napja a jobb felső metsző fogam mögötti "bütyök" gyulladt be, de nem értettem, azt hittem h afta.


Tudniillik elég sokat aftás a szám... mert minden hosszabb ideig kezem és szám közelébe kerülő tárgyat (füles zsinórja,toll,ceruza,körmöm) megrágok. Ez elég idegesítő és az afta gyakran van.


Na de most ez új, ilyen még sohasem volt, sőt még egy lukas fogam se, semmi, meg is szokta mondani a fogorvosnéni h rendben van, ügyes vagyok. Egyetlen baja h sárgás, És az istenér se fehéredik ki.de az mindegy.


Tegnap rajzoltam, úgy fél 1ig, úgy estem be az ágyba.Elfelejtettem fogat mosni.És egy ilyen hús micsoda volt a fogak közt, ott ahol begyulladt!


Kérlek segítsetek, nem tom mit csináljak! 14/f



2013. aug. 27. 11:01
 1/3 anonim válasza:
Vegyél szájöblítő folyadékot, gyógyszertárban, vagy DM drogériában és azzal öblögess többször naponta.
2013. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használj fogselymet a területen, öblögess Listerine-nel, és ápold a fogaidat a szokott módon.
2013. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ínygyulladásra nekem a Vitinne szokott hatásos lenni!
2013. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!