Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb.2 honapja vettem eszre...

Kb.2 honapja vettem eszre hogy a porcelan fogaimrol itt ott lehuzodott elegge az iny. Mitol lehet ez? Vissza fog meg menni?

Figyelt kérdés
Mostanaban be van nyulladva az inyem es neha verzik egy kicsit.Csutortokre van idopontom de rettegek hogy azt mondja hogy mar nem tud vele tenni semmit!!!Meg fiatal vagyok!Meg csak egy eves a porcelan!En megegyszer azt a fajdalmat nem birnam ki hogy leszedjek!!!!Kremmel kentem az elmulasztotta a gyulladast de par nap mulva visszajon mashol.
2008. jún. 30. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt ínysorvadásnak hívják és legtöbbször a helytelen fogmosástól van.vegyél puha sörtéjűt és az ínytől a fog felé sepregető mosással moss fogat.Ilyenkor szabaddá vállik a fognyak és ha nem vigyázol akkor fognyaki szuvasodás is lehet.használj zöld elmex fogkrémet és szájöblögetőt.Amúgy sajna nem fog vissz menni már,de figyelhetsz,hogy ne legyen rosszabb.Ez adottság kérdése is.Jah és egy fogkő leszedés sem árt,mert az is letolja az ínyt.egy fogtechnikus..
2008. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
helytelen fogmosási technikával "lekefélted"az ínyt a fognyakról
2009. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!