Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol tudok panaszt tenni egy...

Hol tudok panaszt tenni egy fogorvosra?

Figyelt kérdés

Egy sajgó fog nem éppen olyan dolog, amit napokig el lehet viselni, de ezzel a fogorvosunk szerintem nincs tisztában.

Senki nem javasolja a körzeti fogorvost, egy jó szót nem hallottam még róla.

A délelőtti rendelése elvileg 7:30-tól 13:30-ig tart, ennek ellenére már 10 órakor hazamegy, mert nincs senki..Ez milyen magatartás? A dolgozó emberek nem ülhetnek ott egész nap, hátha szerencséjük van és sikerül elcsípni a doktornőt. Sőt ha valaki ezzel a gondolattal megy oda az sem jár szerencsével.

A mai napon is elvileg 7:30-tól van rendelés. 7:20-kor már ott voltam, hogy első legyek, ne kelljen sokáig várni. Na igen, de az asszisztens is csak negyed 9 után sétált be kényelmesen, persze a doktornő sehol. Háromnegyed 9-kor érkezett a doktornő, őt sem érdekelte, hogy többi mint egy órát késik. A várakozókat még 9 órakor sem fogadta, hiába kopogtunk be többen is. Fél 10-kor ott is hagytam mindent, majd' le szédültem a székről, olyan éhes voltam már.

Ja és időpontot nem kell egyeztetni.

Hol van lehetőségem elpanaszolni ezeket? Esetleg leválthatnák a fogorvost, ha többen is szólnánk?

Köszönöm a válaszokat.



2013. aug. 16. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselőnél, mindenhol ki kell lennie írva az elérhetősége
2013. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. aug. 16. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol rendel ez a "fogorvos"? Nehogy véletlenül belebotoljak.
2013. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van ennél rosszabb is: A Csepeli Fogászaton (Petz Ferenc utca 14.) van egy rokonom; vitt egy máshol készíttetett röntgenfelvételt, ami alapján több fogát kihúzták, de rosszul, mert a gyökeret nem szedték ki rendesen, mikor visszament a panasszal, félrekezelték, ecsetelgették. Végül a Mária utcai fogászaton szedték ki a gyökereket. A Csepeli Fogászatra visszament, hogy visszakérje részben a pénzt a rossz szolgáltatás miatt, ám letagadták a foghúzást és még a saját tulajdonát képező röntgenfelvételét (bizonyíték!) sem adták neki vissza!! Ja és semmi dokumentációt, és még számlát sem adtak. Ment is a feljelentés a NAVnak és a Fogyasztóvédelemnek! Szász István fogászatát tehát mindenki kerülje, aki teheti.
2013. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!