Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mára van időpontom a fogorvosh...

Mára van időpontom a fogorvoshoz, de kicsit meg vagyok fázva. Ilyenkor Ti szoktatok fogdokihoz menni? Csak egy 10 perces kezelésről lenne szó.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam, már többször is előfordult. És érdekes módon a székben soha nem folyik az orrom, és nem is jön rám a köhögés. :)

Peddig többször volt már, hogy nagyon megfázva mentem, mert fogszabályozásra járok, és nem akartam új időpontot kérni, mert akkor csak húzódna a kezelés.

10 percig szerintem simán tudja a szervezeted kontrollálni magát. :)

2009. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én csak azt szeretném kérdezni,hogy magán dokihoz jársz mert épp keresek egyet.amúgy meg ha csak egy kicsit vagy megfázva szerintem nyugodtan menj el.
2009. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából azért gondolkoztam el rajta, hogy a fogorvos és a banya asszisztense nem lesznek-e kiakadva, hogy odamegyek betegen és esetleg megfertőzöm őket.

Egyébként SZTK-ba járok.

2009. okt. 26. 08:47
 4/4 anonim válasza:
Uh nekem azt mondta nem örül, inkább mondjam le! :)
2009. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!