Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Erős fog fájás esetén ki...

Erős fog fájás esetén ki lehet hivni a mentőket?

Figyelt kérdés
Az este borzalmasan fájt és már semmi sem segitett.Arra gondoltam hogy,*ilyen estben kijönnének a mentősök?Mégis este hatalmas fájással nem indulhattam sehova egyedül.Szerintetek?
2013. aug. 1. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy elküldenek melegebb éghajlatra,ugyanis nem haldokolsz,nem szülsz,nem fulladsz.Semmi életveszélyes,kockázatos nem történik veled.
2013. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel ne hívd ki őket, mert egyrészt nem jönnek ki, másrészt ne vedd el az idejüket a súlyos esetektől. A fogfájás tényleg sz@r, de nem igaz, hogy nem tudsz vele lábon az ügyeletre menni.
2013. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jönnek ki. Tényleg az egyik legrosszabb fajta fájdalom de nem leszel tőle mozgásképtelen. Menj el egy minél előbb fogrovoshoz.
2013. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idös vagy?
2013. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kijönnének egy fogfájás miatt!:)
2013. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam erre mert egy srác volt már ilyen helyzetben és kijöttek.Szúrtak neki injekciót hogy kibirja reggelig.Amúgy ma megyek fog dokihoz.21.éves vagyok..
2013. aug. 1. 09:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Kimegyünk, mivel muszáj. De ha eset vagy rohamkocsi érkezik a helyszínre, mert pl. nincs szállító autó az állomáson, akkor a helyszínen hagyunk fájdalomcsillapítás után. De ilyenekkel nem kellene szórakozni, meg mentőt hívni. Be kell fáradni az ügyeletre vagy venni be fájdalomcsillapítót.
2013. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
80%
Én megértek mindenkit, az OMSZ összes bajtársát és szegény focilabda méretűre felduzzadt fejű kérdezőnket is. Remélem senkit sem sértek meg az írásommal. :-) Az tagadhatatlan tény, hogy szinte elviselhetetlen fájdalommal bárki fordulhat segítségért a sürgősségi ellátás felé, jelen esetben a prehospitális ellátás felé. De gondoljuk át egy kicsit... A helyszínről és körülményekről senki sem szólt, lehetséges az is, hogy nem tud saját maga az éjszaka közepén eljutni ügyeletre, pl. messze van, nincs autó stb... De a legfőbb probléma nem ez és nem is a mentésirányítás, aki éppen esetkocsit küld, mert az összes többi autó vonul. Kérem tisztelettel itt is a fejétől bűzlik a hal. Nincs megfelelő mennyiségű autó, mentőállomás, nincs megfelelő kompetenciával rendelkező személyzet, a társadalomnak szinte nulla az ismerete a sürgűsségi ellátás s annak lépcsői felé, kevés a munkabér stb... A problémát ott fönt látom... Míg a rendőrségen szinte évente vannak új autók, s mindenkinek, még a titkárnő titkárnője is megkülönböztető jelzést használ az ÚJ szolgálati autóján, addig Mentőknek kevés az autójuk, kevés az állomás és kevés a személyzet létszáma, mert szerencsétleneket kihasználják, ugyanis nem mond nemet egy bajtárs, mert ő bizony segít, életet ment! Míg a vezetés, s az orág vezetése is ezt használja ki, éhbérért, mindenért baszogatva "becsüli" meg azokat az embereket, akik tényleg értünk vannak és becsülettel állnak helyt azon a bizonyos csatatéren! Üdv.
2013. aug. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
Aztaaaa:))) Utolsó: nagyon igazad van:)))) Röpült a zöld mancs.:DDDD
2014. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!