Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4fogamat kellene húzni. Ezt...

4fogamat kellene húzni. Ezt hány körben húzzák ki?

Figyelt kérdés

kérlek ne ítéljetek el, genetikailag rosszak a fogaim és gyorsan romlanak..bal alsó bölcsességfog, 3hónap alatt romlott szét,egyik fel letörött stb..bal felső zápfog, jobb felső bölcsességfog szét romolva egyik fele letörve, előtte lévő fogat szétroncsolta, megnyomta, az is elromlott durván :(


szeretnék a lehető leggyorsabban túlesni rajta, lehet mind a 4et egyszerre húzni? ha igen mennyire fáj? letört fogakat kitudja húzni simán vagy vésni kell?


2013. júl. 29. 18:25
 1/5 anonim válasza:

Egyik ismerősömnek is genetikailag rosszak a fogai.


Amúgy nekem is húzták már a fogaimat és nem éreztem semmit .


Egyszerre neki 2-t húztak felül és 2-t lent.


Sztk ingyenes és némi kivetnivaló, magán az fizetős de profi.


Ja nekem is letört egy fogam, vagyis ketté tört mert kiesett a tömés én meg lusta voltam elmenni és így meggyengült a szerkezete és letört .


Amúgy simán ki tudta húzni ,meg van nekik a megfelelő szerszámuk ,pedig úgy mentem hogy itt szájsebészeti beavatkozás lesz még mondtam is a doktornéninek :) aki kb velem volt egyidős akkor .


Mosoylgott és 10 másodperc és kint volt a fogam.


Nyugalom nem érzel semmit és hamar túl leszle rajta.

2013. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor tart az érzéstelenítő, addig oké. Nem érzel semmit. De ha elmúlik az egy fognál is durva tud lenni, nemhogy 4-nél. Szerintem ne egyszerre húzasd ki.
2013. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

igazából én úgyvagyok vele, hogy már sajna nem először húznak, nem is magával a húzással van baj..azt kibírom ha nem hosszadalmas..

csak nekem kb 2hét mire felépülök, végigalszok mindet napot általában.. (diák vagyok), és ezt a tortúrát jó lenne nem 2x 2hét alatt letudni..

meg ugye fájnak is nagyon mert elég gyulladtak..

2013. júl. 29. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
kiszedik egyszerre és szerintem jobb is. Nekem 5 bölcsességfogam vésték ki egyszerre. De sztem ne menj sztkba
2013. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Általában nem szokták egyszerre kihúzni,főleg egy oldalon nem,tehát mondjuk jobb alsó és jobb felső,viszont bal alsó és jobb alsót már szoktak húzni.Nekem mind a 4 bölcsességfogamat ki kell szedetnem, úgy hogy még ki se voltak nőve,mert az alsó kettő ferdén állt.Nekem a szájsebészeten szedték ki, jövő héten megyek az utolsóra, de szerintem egyáltalán nem fáj,annak ellenére se hogy nekem még az ínyemet is vágni kellett mert ugye nem voltak kinőve.Ha így nem fájt akkor gondolom neked se fog a már kinőtt fog húzása. :)
2013. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!