Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet hogy hulyen hangzik....

Lehet hogy hulyen hangzik. Legyszi ha tudtok bizti valaszt. Szoval ti hallottattok mar olyant h a fogszabalyzot belul tegyek. Hogy ne latszodjon?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy létezik, de én ilyenről még sosem hallottam.
2009. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen létezik ilyen!

2009. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, létezik, de sajnos nagyon drága. Pesten egy helyről tudok ahol csinálják, és 400ezer Ft-ot kell helyben elsőre letenned, aztán havi 80 ezer részlet még utána. Kb 700-800 ezer Ft-ra jön így ki. Sajnos sokkal drágább mint a többi. :(

Van egy másik is, ami teljesen átlátszó: Invisaling technikának hívják.

Itt egy honlap, ezeket mind megtalálod: [link]

2009. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
es szinte akar hol tetethetek?...vagy meg nem annyira elterjedt?
2009. okt. 21. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Sajnos nem annyira elterjedt, érdeklődd meg valahol. A linkelt helyen tuti csinálják, de kissé sokért... :S
2009. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

szia! anno én is ilyet szerettem volna, de még ha a pénz meg is van rá, nem biztos, hogy neked ez lehetséges.

nekem se volt az, tapasztalatpól mondom.

ahhoz, hogy ilyen fogszabályzót csináltathass, mindenképp fontos, hogy ne legyen eredetileg mély harapásod, és hogy legyen rész az alsó és felső fogsorod között.

szoval mindenképp beszélj a fogorvosoddal!

sok sikert!

2009. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ez csak annak kell akinek akkora a nyelve hogy egész életében nyomja ki a szájából. a rendes hogy kiáll a fogad azt befelé kell nyomni azt nem lehet. (most ez csak egy példa volt hogy akkora a nyelve egy osztálytársamnak ez a helyzet:D)
2009. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!