Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elrontott fogszabályzás, van...

Elrontott fogszabályzás, van itt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Röviden leírnám a fogszabályzóm történetét.

Először kaptam állandót, felül 1 évig volt fent, alul fél. Aztán eltűnt a fogorvosom, az új akit kaptam azt mondta hogy már leszedhetjük, akkor kaptam éjszakait.

Egy darabig hordtam, aztán betegség miatt kimaradt egy hétre és elmozdultak a fogaim...mikor pedig visszaraktam akkor rosszul rendezte vissza, elcsúszott az egész. Elmentem a fogorvoshoz, aki annyit mondott hogy már nem kell hordanom, és amúgy se menjek már vissza hozzájuk mert elmúltam 18.

Ez volt kb másfél éve, azóta szenvedek az éjszakaival, csak hogy ne csússzanak egymásra a fogaim, persze a rendes helyükre így sem állnak vissza, ja és az egész állkapcsom is hülyén áll már.


Aki esetleg járt már így az nem tudna egy jó fogorvost? Olyat aki érti a dolgát és lelkiismeretesen végzi, nem pedig a pénzt lesi állandóan mint az előzőek...

Meg létezik valamilyen állkapocs műtét, amivel rendbe lehetne hozni? Volt már valakinek ilyen?


2013. júl. 15. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy?

Én Szegeden tudnék ajánlani egy fogorvost, aki nekem csinálta.

2013. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az kicsit messze van, pesti vagyok, esetleg még Szolnok környékén lehetne.
2013. júl. 15. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!