Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap voltam fogorvosnál. Az...

Tegnap voltam fogorvosnál. Az alsó fogakból betömött eggyet. Mért van az, hogy mégis a felettelévő fáj?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem az nem lyukas mert megnézte a doki.
2008. jún. 24. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:

pont így vagyok ahogy te,nekem is betömte az alsót,és a felső fáj...még lehet nem szoktad meg és kicsit hogyis mondjam,szekálja a felsőt:D

nah adj neki kis időt:)az enyémmel annyi van h a felső is lyukas:(

2008. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha magasnak érzed a tömést ,tehát ha összezárod finoman a szád és érzed az a fogad érintkezik előszőr akkor ez okozhat ilyen jelenséget-sőt az állkapcsodat is deformálhaja,igaz nem látványosan,de elmozdíthatja.Ha teheted menj vissza és kicsit polírozzanak le a tömésből,,mert iszonyat meg tud fájdulni ám.Ha nem ez a gond,akkor egy röntgennel meg kell nézni a felsőt,mert lehet,hogy gyökés problémája van a felsőnek.egy fogtechnikus..
2008. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!