Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nő a bölcsesség fogam, és...

Nő a bölcsesség fogam, és nagyon fáj. Milyen gyógyszert vegyek be rá?

Figyelt kérdés
Napok óta nem alszom.
2008. jún. 23. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Cataflam a legjobb, de ha jól tudom, ez csak receptre kapható. Algopirin nekem pl. bevált, de sok más embernek nem használ..próba szerencse.
2008. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jó volt az Algopyrin, de pl a pasimnak kettőt kellett belőle bevennie, hogy egy kicsit múljon a fájdalom. Anyumnak meg csak a Cataflam használd.
2008. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, az algopirint próbáltam, sajnos semmit nem használt :( Kutatok itthon kicsit hátha van itthon cataflan.
2008. jún. 23. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Cataflam is csak néha használ, nagyobb fájdalomnál már nem jött be nekem, viszont bemész gyógyszertárba, megmondod mire kell és adnak valami erősebbet biztosan.
2008. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Konyak, vattára, s azt odaszorítani. Addig ismételd, amíg az alkohol el nem zsibbaszt. Én utáltam, de még mindig jobb volt, mintha iszonyat fájt volna...
2008. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adrienn1234 válasza:
Mindenképp menj el fogorvoshoz,aki helyileg is kezelgeti.Amúgy nem nagyon jó gyógyszert bevenni nyakra-főre,mert azzal csak magadnak teszel rosszat.Ha olyan a fog,kihúzza,vagy szájseben profi módon eltávolítják,úgy,hogy meg sem érzed!
2011. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!