Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Levették a rögzített fogszabál...

Levették a rögzített fogszabályzómat és másnap elkezdett fájni a fogam elöl, ez miért van?

Figyelt kérdés
Az éjszakaitól még mozoghatnak a fogak vagy csak megtartja őket? Levették pedig még lehetne rajta kicsit változtatni, van amelyik még kicsit kifelé áll ezen segíthet az éjszakai?

2013. júl. 1. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az éjszakai, ha csak ilyen kis sín, és nem mozgatható, akkor nem fog változtatni a fogsorodon. Ha ilyen kis fém "cuccok" is vannak benne, meg mozgatható, és állítani is kell rajta, akkor az változtat rajta. Nekem míg tejfogaim voltak, akkor volt ilyen, a rögzített után pedig ilyen átlátszó sínt kaptam.

Valószínűleg azért fáj, mert nincs ami megtartsa, és próbál visszaállni az eredeti helyzetbe. Ha használod rendesen az éjszakait, rögzülni fog ebben az állapotban, és nem fog már fájni. :)

2013. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát holnap megyek érted, de kíváncsi leszek. Régen nekem is ilyen állítható volt, de remélem hogy most is vmi hasonló lesz, mert nem vagyok megelégedve még. Miért vették le ha szájsebészetre mentem az zavarta volna a műtétet? Nem értem miért nem húzott rajta ha látta, hogy még nem jó :(
2013. júl. 2. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!