Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel lehet gyorsítani a...

Mivel lehet gyorsítani a fognövekedést? 15 éves vagyok, és a múlt hónapban, ilyen tájban esett ki egy fogam, és már látszik a csontfog "feje" . Mivel tudnám gyorsítani a fognövekedést? Valami krém, gyógytea vagy valami? 15/L

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
De miért akarod felgyorsítani? Egyébként nem, szerintem nincs, max. sok kalciumot, tejes dolgot ehetsz.
2013. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmivel nem tudod gyorsítani. Nekem fogszabályzóm lett rögtön miután kihúzták a megmaradt két tejfogam, és mivel rosszul bújtak az újak, azokra speciális tappancsok kerültek, és gumit kellett rájuk raknom, az alsó és felső szemfogaim össze voltak kötve. Így elég hamar előbújtak, de csak így simán nem tudod gyorsítani.
2013. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!