Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos után bedagadt az...

Fogorvos után bedagadt az arcom. Trükkök amivel lejjebb menne a duzzanat?

Figyelt kérdés
Tegnap gyökérkezelték a jobb felső első fogam (megjegyzem; nem tömte be) és ma reggelre bedagadt. A fogorvosi rendelést ma már lekéstem, ezért holnap reggel kell visszamennem. Addig borogatom, de nem tud esetleg valaki valami trükköt amivel kicsit lejjebb menne a duzzanat? Azt hallottam, ha paradicsomot rakok rá, az segít. Ez mennyire hiteles?

2013. máj. 30. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak borogasd.
2013. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

TRAUMEEL tablettát, ha be tudsz szerezni ügyeletes patikában, attól nagyon meggyógyulnál! Két óránként 1 tbl.-t kellene elszopogatnod.

és nem kaptál valami gyógyszert? Úgy értem, ilyenkor adnak fájdalomcsillapító-gyulladáscsökkentőt, nem? mert ha adott a doki, akkor azt váltsd ki és vedd be, feltétlenül. Biztos ért a szakmájához!

2013. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma visszamentem hozzá és csak kitisztította. Ma írt fel gyógyszert, valami Klimicint, de még nem volt időm kiváltani. Azóta már 3x hánytam és lázas is voltam, az ügyelet is kilátogatott hozzám belémnyomni egy injekciót. Azt mondták, ezzel szájsebészetre kéne menni, de a fogdoki szerint ennyire nem vészes. Azóta a szememig fel vagyok dagadva...:)
2013. máj. 31. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!