Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a fogszabályzó...

Mennyibe kerül a fogszabályzó manapság?

Figyelt kérdés
Mélyharapásom van, és azt hiszem, hogy alulra és fölülre is kéne. 13/L, májusban 14.
2013. ápr. 28. 18:53
 1/7 anonim válasza:
Hát ha magándokinál akkor 100 ezernél biztos nem kevesebb. De ha bp-re mész a Szentkirályi utcába pl. akkor ott féláron van ;)
2013. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
vagyis ha alulra és fölülre is kell akkor magándokinál, úgy mint az előbb mondtam pl. 100 ezer/ív a másiknál meg mondjuk (csak úgy mondok egy árat ) 45 ezer/ív
2013. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
most csináltasd meg, mert felnőttnek fél milliónál kezdődik, hiszen nincs rajta támogatás.
2013. ápr. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy fél millónál kezdődik. Nálunk Borsodban 100ezernél kezdődik a felnőtt fogszabályozás. Párom most akar tetetni és neki 100ezer körül lesz. Persze ami kevésbé látszik, esztétikusabb, lehet annyi, de itt nálunk van olyan fogászat ahol a láthatatlan fogszabályzó is 300ezer. Szóval előbb nézz szét az árak között. És nem hiszem, hogy más megyében sokkal nagyobb eltérések lennének. kedves kérdező, neked meg még támogatás is lesz rá mivel még csak 13 vagy. Azt tanácsolom érdeklődj több helyen.
2013. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. hszóló, én írtam a fél milliót, mert összességében véve ennyibe kerül. nekem alsó-felső összesen 240 volt (legolcsóbb fém)+2e a gipszminta, 10 e a spéci röntgen, és ezen felül volt már panorámaröntgenem, azért nem fizettem. pont két éve van fenn, és még bőven van mit szabályozni, teht a 252-re jött még havi 6 e, ami testvérek között is 144 e, thát már most 397-nél tartok...

Ha lezárul a szabályozás, utána kell még éjszakai készüléket venni, és természetesn akkor is lesz kezelési díj... én bp.-en lakom, és közép-, közép-alsóáras dokihoz járok...

2013. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is 14 vagyok,nekem mivel nincs elég hely a fogaimnak ilyen belső "fogtágító" fogszabályzó kell,ez 20ezer,aztán az állandó alsó-fölső még 80ezer.És ebben már benne van a TB támogatás.Viszont nagyon profik és a legmodernebb eszközökkel dolgoznak.A Semmelweis egyetem fogorvostudományi karára járok.
2013. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Borsod megye, TB-vel, 2011 év végén csináltattuk, alul-felül: 55 ezer ft volt (fém)

Holnap veszik le 1,5 év után a fogszabályzóm, és éjszakaim lesz, ami 28 ezer ft.

14/L

2013. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!