Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek mikor veszik már...

Szerintetek mikor veszik már le? (képpel)

Figyelt kérdés

Már másfél éve fogszabályzóm van..Nem nagyon szeretem,eléggé zavar..Szerintetek szépek már a fogaim??mikor veszik le a fogszabályzót??


[link]


2013. ápr. 26. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, mikor állnak vissza. Az után még fenn kell lennie, hogy kicsit rögzüljenek a fogaid. Aztán jön az éjszakai sín, amit tényleg hodj tisztességgel, különben kidobtad a másfél-két év fogszabályzást, vesződséget az ablakon, visszaállnak a fogaid!

Nekem két évig volt, és nagyon tetszett, a fél osztály hordott akkor, és menőnek számított, de te tudod, megértem, ha zavar, nem túl kényelmes. Nem tudom, használsz-e viaszt, nekem egy év után adtak, az után már nem volt sebes a szám...

2013. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dokitól kérdezd, sok embert ismerek, akiknek laikus szemmel már gyönyörű volt a fogsora, de még egy csomó ideig hordták, mert a harapásuk nem volt rendben.

Neked a fogaid szép sorban állnak, de a középvonalad el van toldva, ezt még gondolom helyrehozzák.

2013. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!