Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem olyan rég megharaptam/...

Nem olyan rég megharaptam/ megégettem a számat belül, és elég kemény kb 1*1 cm-es csomó vagy duzzanat lett, mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem: most akkor megharaptad vagy megégetted magad? mi okozta? hol van a duzzanat (ajak, nyálkahártya)?

Annyit tudok tanácsolni, hogy menj el bőrgyógyászhoz vagy szájsebészetre, esetleg fogorvoshoz.

2013. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Velem is volt ilyen. Magától is el kell múlnia, de ha mégsem, akkor menj el egy fogorvoshoz, és ha szerencséd van akkor meg tudja csinálni, mert ez amúgy szájsebészeti eset. Ha nem, beutal a szájsebészetre. Nekem először jeges spray-vel fagyasztotta le, de mivel ez sem volt túl hatásos, ezért kivágta ezt a tulajdonképpen "nyálcsomót", pár öltéssel bevarrta és utána már jóv olt.
2014. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!