Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez szájpenész lenne?

Ez szájpenész lenne?

Figyelt kérdés

Kb.másfél hete egy olyan helyen, ahol előtte kihúzták a fogam,kijött vmi fehér, lepedékes valami, de csak ott, ahol a fogam kihúzták. Tartott vagy 2 napig, majd leesett(???) Ekkor egy nagyon pici kis hólyagocskát láttam, de tényleg nagyon mini,mintha innen pukkant volna ki az egész. Majd elmúlt. Az egész előtt mintha érdesebb lett volna a fogínyem azon a részen, de nem fájt. Majd pár nap múlva egy másik kihúzott fog helyén is elkezdődött az érdesség,és mintha elkezdődött volna ez a folyamat, de nem fejlődött ki.

Emellett elmentem házidokihoz, mert 1,5 hónapja visszatérő hőemelkedésem van, elküldött laborba,hnap lesz eredmény. Említettem neki, h szerintem szájpenész, nézett egyet,de azt mondta,majd ha meglesz a lelet,foglalkozunk vele. Utánanéztem és elég borzasztó, ha tényleg ez van nekem is...Cukorbetegség,daganatos betegség, ezek a rizikótényezők...Vagy másnak is volt már ilyen ezektől függetlenül? Egyáltalán ez az, vagy más fertőzés lehet??


2013. ápr. 3. 20:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és a fogaim több éve ki vannak húzva
2013. ápr. 3. 21:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha érdes, nem hiszem, hogy szájpenész lenne.
2013. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szájsebész szakorvoshoz menj el. Ne magad döntsd el a diagnózist, majd az orvos megmondja. A szájpenész inkább a nyelven jellemző.
2013. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!