Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért száraz ébredéskor a szám?

Miért száraz ébredéskor a szám?

Figyelt kérdés
Amikor felébredek mindig olyan száraz a szám hogy szinte nyelni sem tudok, sokszor fel is ébredek éjjel mert annyira szomjas vagyok. Mit igyak lefekvés előtt amitől esetleg később száradna ki a szám? (ha most hülyeséget mondtam ezzel akkor kérlek ne puffogjatok le :D )

2013. márc. 28. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű oka van. Alvás közben kinyílik a szád és azon veszel levegőt. Ez nagyban károsítja a tüdőt

, az egész légzőrendszert. Javaslat: egy bőrbarát ragasztóval lefekvés előtt ragaszd le a befordított szádat. Én így alszom már nagyon hosszú idő óta.

2013. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha már értem akkor :D

megvagyok fázva és reggelente úgy kelek hogy orromon levegőt is alig kapok, köszönöm szépen a segítséged :)

ha viszont leragasztanám a számat vagy 5percenként felébrednék, vagy meg fulladnék :D

2013. márc. 28. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Először az orrdugulást kellene megszüntetni és a továbbiakban élni a beragasztott száj formulával. Én még egyszer sem fulladoztam az elmúlt majdnem egy év alatt.
2013. márc. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nyitott szájjal alszol annak oka van.

Nekem volt ilyen torokszárazságom, és a fül-orr gégészeten azt mondta a dokinő, inhaláljak szájon át,szódabikarbónás forró víz felett.

2013. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!