Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszuvasodás az első fogakon?

Fogszuvasodás az első fogakon?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben észre vettem hogy szuvasodni kezdtek az első fogaim. Nagyon idegesít, hiszen egyedül a fogaimmal voltam mindíg elégedett. Erőszek is voltak mindíg mint a szikla, de most úgy néz ki romlanak. Bejelentkeztem fogdokihoz, de f.sok hogy mit csinál velem, hogy egyáltalán menthető-e. Előtte sose volt fogorvossal dolgom. Egy magánklinikára megyek mert az itteni fogorvos egy hóhér. Mire számíthatok? Nagyon a zsebembe kell nyúlni?

2013. márc. 28. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, egy kisebb beavatkozással helyre tudja majd hozni a fogad. Viszont ha magánklinikára mész, akkor jó sok pénzt vigyél magaddal!
2013. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is volt de az orvos megcsinálta :)
2013. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az árak nagyon változóak és persze attól is függ, hogy hány fog érintett és azokkal mit kell csinálni.

Első alkalommal a doki átnézi a fogaid és elmondja, hogy melyikkel mi a teendő, ekkor kérdezz rá az árra, egyébként nem egyszerre kell fizetni, hanem minden alkalommal amikor mész, az akkori kezelés árát.

2013. márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És fájni ez nem fáj, ugye? csak már most se fáj, akkor remélem ideget meg gyökeret se kell kezelni mert végülis alig észrevehető csak idegesít engem. Kísértem el jóbarátom fogorvoshoz, utána ő kísért a sebészetre meg kibicsaklott a kisujjam úgy kifordította fájdalmában
2013. márc. 28. 15:11
 5/7 A kérdező kommentje:
most sem fáj és mert kibicsaklott:)
2013. márc. 28. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire lyukas! Egy képet tudsz felrakni?
2013. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, magánklinikán főleg figyelnek arra, hogy ne fájjon. Nekem úgy tömtek múltkor fogat, hogy mivel nem volt nagy a lyuk, nem kaptam érzéstelenítőt, de ott volt a szuri a doki mellett, hogy ha mégis fájna, szóljak és azonnal beadja. :)

És most már a nagyon rossz fogakat is meg tudják menteni, igaz az nem olcsó dolog, de sok mindent kitaláltak már. Viszont ha nem fáj, akkor valószínűleg csak egy tömés lesz belőle, az helytől (a magánorvosok közt is vannak hatalmas különbségek, pl. vidéken ált. olcsóbb) és a lyuk nagyságától függően 5000-20 000 Ft.

2013. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!