Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Úgy néz ki gyökérkezelni kell...

Mazsika47 kérdése:

Úgy néz ki gyökérkezelni kell a fogamat. Két jó fogorvosról is hallottam Debrecenben Dr. Dancsó Beáta és Dr. Kasza Zsuzsanna, mik a vélemények róluk? Hogyan dolgoznak, mennyire figyelnek a fájdalommentességre, kedvesek?

Figyelt kérdés
Ui.:Tudom ,hogy érzéstelenítéssel történik a kezelés ,de sok olyan esetről hallottam ,h annyira be volt gyulladva ,h nem tudták elérzésteleníteni tökéletesen és így nagyon fájdalmas volta beavatkozás.:( A fogam nem fáj ,de egy gennyzacskó van az ínyemen ,ezért sem akarom a dolgokat halogatni.Kérlek írjatok ,hogy mik a tapasztalatok a két fogorvossal kapcsolatban!(Kb.milyen árakkal dolgoznak?)

#fogorvos #Dr. Kasza Zsuzsanna
2013. márc. 24. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerem őket ,mert nem oda való vagyok,de egy valamire való fogorvos,nem kinozza meg a páciensét.Ha gyulladt állapotban van,először gyógyszeresen szokták kezelni,max fúrnak egy kis lyukat ha genny van a gyökéren,hogy tudjon távozni.
2013. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk én e téren nagyobb előnyben részesítem a férfiakat.
2013. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!