Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olyan bölcsességfog, ami...

Olyan bölcsességfog, ami vízszintesen van a számban okozhat hajhullást?

Figyelt kérdés

voltam fogorvosnál,mert a hajhullásom miatt javasolták, hogy nézessem meg a szám, mert lehet gócom van. el is mentem, csinált nagyon profi panoráma röntgent és azt mondta,hogy nincs gócom,viszont (amit mondjuk tudtam már) az alsó állkapcsomban a bölcsességfogaim teljesen vízszintesen vannak a számban,szóval ha úgy döntenek,hogy beindulnak és ki akarnak majd nőni, akkor ugye 100%,hogy ki kell műttetni szájsebészeten. Viszont azt modnta a fogorvos, addig ne menjek kivésetni, amíg nem okoz problémát,mert lehet,hogy ki se fog nőni soha... ami igaz,mert pl anyukámnak is csak az egyik nőtt ki...a többi ott maradt egy helyben.

na de egy szó,mint száz, a hajam még mindig hullik,lehet hogy attól még mert nincs góc ,de úgy van a számban az a két fog hullhat??


(nem foltokban hullik,vérképem jó,hormonjaim jók)


help!



2013. febr. 11. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs góc, és nincs rossz szuvas fog akkor maga a bölcsességfog nem okoz hajhullást.
2013. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet vitaminhiányod van, egyébként ilyenkor természetes, hogy hullik a haj, ha 100 szálnál nem tõbb.
2013. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tudom ,hogy normális napi 100 haj, csak nekem 2012 ben a felére csökkent a hajam mennyisége,arról amennyi volt...


vitaminhiány...szedtem nem tudom hány doboznyi forcapil kapszulát, plusz kovaföld,cink kapszulát, hónapokig... semmi... :(

2013. febr. 11. 12:02
 4/5 evelin91 ***** válasza:

Szerintem érdemes kiszedetni, mert ha mondjuk begyullad, akkor sokkal fájdalmasabb lesz. én ma voltam, felén túl is vagyok, mondjuk fogszabályzó miatt, amúgy nem tudtam volna meg idejében, hogy rosszul nőnek.

Olyat már hallottam, hogy okoz hajhullást, egy ismerősöm meg azt mesélte, hogy mióta kiszedték neki, eltűntek a pattanásai, pedig előtte gondjai voltak vele.

Szóval gondold át! :)

2013. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Javult a hajhullàsod?
márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!