Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosom szerint nő a...

A fogorvosom szerint nő a bölcsesség fogam! De azt mondta hogy várjak még vele, hátha ki nő szépen! Mit tegyek? Várjak a szájsebészettel? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Készült a bölcsességfogamról egy röngen kép, itt egy link hogyan néz ki, felülről a második (Partial Eruption) [link] Ha azon az oldalon eszek, akkor nem fáj, csak evés után hirtelen nagyon fáj, és utána a fejem is meg fájdul, de ha a másik oldalon eszek akkor semmi, ha pedig nem eszek akkor sem fáj egyáltalán! Szerintetek is várjak a szájsebészettel?

2013. jan. 30. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedesd ki nyugodtan, ha ki is nő, nagy lesz az esély, hogy elromlik később és akkor kell majd kiszedetni. Meg ferdén is nő, fáj is, ne várj, szedesd ki.
2013. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül kiszedetni. Nekem 20 évvel ezelőtt jöttek ki és a mai napig semmilyen panaszt nem okoztak.
2013. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért fáj, mert nő. Nekem egyenesen nőtt ki, a fogorvosom egy évvel ezelőtt meg el akart küldeni szájsebészetre pedig semmi baja nem volt. Hát nem mentem el :D Én nagyon parázok az ilyenektől, főleg az alsókat nagyon macerás kikaparni , olvastam.
2013. febr. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!