Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most pipa legyek vagy pipa...

Most pipa legyek vagy pipa legyek? Elmentem fogkőleszedésre ma. Nem volt sok a fogaimon de a felét rajta hagyta legalább, ráadásul tiszta érdes is ott a fogam ahol leszedte . Nagyon zavaró. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Visszatelefonáltam mikor hazajöttem erre az volt a válasza,hogy amit le kellett szedni ő azt leszedte....hát menjen a pics*ba. Ja és magán orvos.... Még éltemben nem voltam fogkőleszedésen de van egy sanda gyanúm,hogy nem egészen így kéne mennie a dolgoknak. Nem?
2013. jan. 7. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Több részletben csinálja.

Jövő héten is jól fog jönni az a pénz:)

2013. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondott semmit,hogy mennem kellene még. A telefonban sem. Szépen lerázott,hogy páciens van nála és le kell tenie.
2013. jan. 7. 19:25
 3/7 A kérdező kommentje:
tennie*
2013. jan. 7. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel csinálta a fogkőleszedést? Nekem egyik ismerősöm mesélte, hogy az SZTK-ban csak úgy kapargatta neki a doki valamivel és neki is ott hagyott egy csomót.
2013. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
az érdessegg az normalis
2013. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos, h maradt még fogkő ott. Lehet, h egyszerűen csak furcsa a nyelvednek az új, fogkőmentes fogfelszín. Majd megszokod pár nap alatt és észre sem veszed. Ha tényleg maradt fogkő, és látod a tükörben, akkor menj vissza, ha már fizettél érte!
2013. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Látom a tükörben természetesen, ezért is telefonáltam vissza. Hozzá vissza nem mennék az fix. Így is elég paraszt volt a telefonban, amit nem is értettem,mert eddig egész normális volt.Még a végén direkt nem kímélne mert reklamálok...

Nem kaparta de meg nem mondom mivel csinálta. Olyasmi volt mint a fúró csak hosszabb volt a feje valamivel.

2013. jan. 7. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!