Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most kaptam egy elektromos...

Most kaptam egy elektromos fogkefét elolvastam az utasításokat és az állt benne, hogy fogszabályzósoknak nem ajánlott! én fogszabázyzós vagyok! Miért nem ajánlott? Használjam vagy ne?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne!
2012. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van fogszabim és néha használom is az Oral B elektromos fogkefét és nem szokott lenni semmi baj.
2012. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2,5 éve van fogszabályzóm és csak az elektromos fogkefét használom.Soha nem volt semmi bajom vele,sőt..szerintem jobban tisztít. De,ha bizonytalan vagy,kérdezd meg a fogorvosod:)
2012. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oral-B fogkeféhez van olyan fej, ami direkt fogszabályzóhoz való. Nem olyan nagy a különbség, csak nincs benne semmi keményebb elem. A szélén körben vannak a sörték, és van a középpontban is egy kis köteg.
2012. dec. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!