Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szám két oldala mitől lehet...

A szám két oldala mitől lehet piros? Lassan már két éve ilyen.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 2 éve, hogy a szám szélén piros a bőr. Olyan mint amikor kifújja a szél, vagy amikor herpesz van. Fájni nem igazán fáj, nagyon néha érzem mintha egy kicsit égne, de ennyi. Vicces, de olyan érzés, mint amikor eszik az ember fagyit és utána ragad a szája széle. Voltam már nagyon sokszor bőrgyógyásznál, többféle kenőcsöt felírták, de semmi nem használt. Pimafucort, Canesten, Alkcema, Ceralip csak hogy párat említsek és megannyi gyógyszertárban kikevert kenőcs, ecsetelő. Fogkrémet is többször váltottam. Voltam Mora terápián is. Semmi nem használt. Fogtömésekre nem vagyok allergiás. Emésztésem rendben. Valami ötlet? Volt valakinek hasonló?


2009. aug. 23. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még egy immunologust próbálnék meg , hátha valamilyen immunológiai betegséged van.
2009. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!