Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyit kérhet el ezért a...

Mennyit kérhet el ezért a fogorvos?

Figyelt kérdés

Az első 2 fogam közül az egyikből, kb 2mm-nyi darabka letört és így elég viccesen néz ki, mert rövidebb mint a másik fogam..arra szeretném megkérni az orvost, hogy ebből csiszoljon le, hogy egyforma legyen.

Mennyibe kerülhet ez majd?

Itt az orvos árlistája, de én nem tudom eldönteni, hogy ezek közöl ez melyik kezelésre lenne igaz.

Előre is köszi:)


[link]



2012. dec. 3. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tört le frontfogam, nagyjából a fele, és amikor megcsinálták, akkor gyökérkezelte és nem koronát rakott fel hanem pótlást. Idén lett kicserélve koronára, 30 volt. Mivel neked nem a fele hiányzik hanem csak egy kis darab, szerintem csak pótolni fogja így az ára se lesz 30.
2012. dec. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, hogy írtál:)

szerintem 9e alatt megúszhatom? mert annyit tudok rászánni erre

2012. dec. 3. 07:26
 3/4 anonim ***** válasza:
hááát annyi alatt lehet nem:/ az én fogorvosom 10e-ért töm és szerinte, egy tömés árával felér, nem tudom a tiéd mennyiért csinálja, de annyit minimum elkér majd a felépítésért
2012. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én csak csiszoltatni szerettem volna a másikból, de a doki azt mondta , ami persze igaz is, hogy nem rossz foghoz igazítjuk a jót, hanem fordítva..így 15 e lenne ha újraépítené a fogamat.
2012. dec. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!