Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó bölcsességfogamnak...

Alsó bölcsességfogamnak nincsen helye kinőni. Félig kint van, de a hátsó része még nem látszik, ott viszont már az állkapcsom van.2 napja fájdogál az az oldalam. Szerintetek várjak még? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Még annyit szeretnék hozzáfűzni,h pici babám van és még szoptatok.
2012. nov. 19. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is igy kezdodott. Aztan begyulladt, tasak lett, eleg szar volt. Panorama rontgen, mutet. Kiderult, hogy mind a 4 szarul all. Altatasban vettek ki egyszerre, 2-t vagni kellett, 2-t huzni. Szal sztem irany a fogorvos/szajsebesz
2012. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is így kezdődött de megoldotta, csinált magának helyet...

fél fogsoromat arrébb tolta, most az 1. fogaim egymáson vannak

de ki*.-*-ttul fájt míg kinőtt

2012. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blacika válasza:
Csináltass röntgent! Ha begyullad nagyon rossz! Ha nem látszik csak egy pici attól még nőhet rosszul. Akár fogtorlódást is okozhat és később komoly gyulladásokat. Mindenképpen nézesd meg!
2012. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,csak ugye én még szoptatok,és jó lenne addig elhúzni,amig elválasztom a kicsit. Már csak a röntgen miatt is. Abban bízom,hogy most csak azért fáj az állkapcsom,mert elkezdett megint nőni és majd pár nap múlva elmúlik.
2012. nov. 20. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A röntgent a terheseknek nem ajánlják,mellesleg védőköpenyt is adnak.
2012. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!