Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes fogkoronat hogyan...

Ideiglenes fogkoronat hogyan rogzitik?

Figyelt kérdés
az szeretnem megtudni ha feltetek egy. ideiglenes fogkoronat amig nincs penzem tartosa 1honap kb tehtat ezt h teszik fel ?

2012. okt. 17. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom h ez teljes egészében műanyag, és kevesebb ragasztóval rögzítik, így könnyedén le is tudják majd venni, de magától nem eshet le. de ha rosszul tudnám, majd vki kijavít
2012. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm lényeg megéri:D
2012. okt. 17. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem leesett pár nap után és eltűnt, egy fogamon volt a korona ideiglenesen felragasztva. Észre sem vettem amikor leesett, a doktornő kérdezte, hogy hová lett. Fogmosáskor hallottam volna ha beleesik a csapba, étkezésnél is észrevettem volna ha lenyelem, vagy ráharapok, azon paráztam napokig, hogy talán éjjel lenyeltem álmomban.
2012. okt. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha leesik, akkor bénán rögzítik.

bár egy fogorvi egyszer aszonta, fém+műanyag ideiglenes. igaz, ezt akkor árulta csak el, amikor már kész volt és reklamálni mentünk vissza. de aztán egy másik fogorvos megcsinálta normálisan és azóta is jó.

akkor mondta egy fogtechnikus h az a csodálatos fogorvos zöldségeket beszélt amikor azt mondta h fém + műanyag ideiglenes, mert olyan nincs, mert csak tiszta műanyagot szoktak ideiglenesnek csinálni. de ez már több mint 10 éve volt. első válaszoló voltam egyébként

2012. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
neztem netem árba nagyon jo 4000 körül van és lényeg egyet is felraknak de midenhol ezt irjak fém és müanyag de jo lesz ez köszi választ
2012. okt. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!