Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két fog között lyukas lehet a...

Két fog között lyukas lehet a fogam?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre,hogy a 6-os és a 7-es fogam között ilyen feketeség látszik. Akkor ez most ott lyukra utal? Feltétlen el kell mennem fogorvoshoz? Tavaly voltam nála. Mit tud ezzel csinálni a fogorvos?

2012. okt. 15. 18:47
 1/3 anonim válasza:

Ha nem csak valami kajadarab, akkor valószínűleg lyuk. Fogorvoshoz meg menj el, mert kegyetlenül fog fájni, és egy idő után meg már csak a gyökérkezelés segíthet, ennek meg gondolom nem kell felsorolnom a problémáit.

A fogorvos valószínűleg szimplán betömi.

Ha a két fogad közt van, szerintem használj fogselymet. Valamiért a legtöbb ember nem használ, pedig csak annak nem kell, akinek valamiért nagyon ritkán vannak a fogai.

A "tavaly voltam nála" mondattal meg nem tudom mit akarsz... Ha baj van a fogaddal, igenis menj el, mert rohadtul tud fájni.

2012. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
menj. ha nem mélyen van szuvasodva, betömi
2012. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tavaly voltál,akkor ugyancsak ideje elmenni.Nekem is volt ilyen fogszuvasodásom,ami elbúj két fog közé.
2012. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!