Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kiesett a fogtömés de nem...

Ha kiesett a fogtömés de nem fáj a fogam, akkor ugye nem lesz gyökérkezelés, csak sima tömés igaz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 13:31
 1/9 Ditta323 ***** válasza:
Ha kér a fogorvos röntgent és nem lát rajt semmit akkor nem biztos. De ha gyökérkezelés lesz nyugi nem fog fájni.
2012. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
felènk nincs röntgen nem hasznàlnak ilyet, nyugtatni meg nem kell mert màr volt gyökèrkezelèsem ès brutàlisan fàjt egy vesekõ görcs semmi hozzà kèpest, legutòbb ugy furt a doki hogy nemkaptam injekciòt mert elfogyott cimszò alatt.
2012. szept. 30. 13:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan h kiesett a tömés a fogamból, visszamentem a fogorvoshoz kicsit megtisztította és újra betömte.
2012. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
86%
KIcsit off, de én elgondolkoznék a fogorvosváltáson... Nincs Röntgen, elfogy az érzéstelenítő...
2012. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mielőbb menj el vele és tömesd vissza. Az ok, hogy most nem fáj, de ha egyszer elkezd, az keményebb lehet az érzéstelenítésmentes gyökkezelésnél is.

És valóban, ehhez a dokihoz vissza ne menj!

2012. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ian Catman ***** válasza:
Attól függ, mit mutat a röntgen. De a gyökérkezelésnek sokkal rosszabb a híre, mint valójában. Ha a fogorvos jó, és a megfelelő (adag) fájdalomcsillapítót adja, meg sem érzed az egészet (és nem fáj többé a fogad, csak egyszer kiesik..). Inkább egy gyökérkezelés, mint egy vastagbéltükrözés.......
2012. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 frequency válasza:
77%

Nagy az isten állatkertje csak az a baj, hogy túl alacsony a kerítés és kiszökdösnek az ilyen nők mint te.


"Ha kér a fogorvos röntgent és nem lát rajt semmit akkor nem biztos."


Nem biztos, hogy NEM lesz gyökérkezelés ha az orvos NEM lát semmit a röntgen felvételen?

Ekkora baromságot már régen olvastam.


---------------------------------------------------------

Kedves kérdező.Már rég elhúzhattál volna a dokihoz ahelyett hogy kérdéseket teszel fel.Mert ha erre van időd akkor orvoshoz menni is van.Egybknt mielőbb látogasd meg a dokit.Kipucolja a fogad belsejét egy kis fúrással és kapsz egy új tömést.Ha persze nem több éve esett ki a tömésed.Gyökérkezelést csak akkor alkalmaznak ha már nagyon problémás a dolog.

2012. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyik fog?

Mekkora tömés volt?

2014. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bal alsó rágó fog , de már rég kihúzták :)
2014. máj. 3. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!