Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészeti beavatkozásnál...

Szájsebészeti beavatkozásnál mire számíthatok? ( többi lent! )

Figyelt kérdés
sziasztok. van egy rossz fogam am már kb egy hete sajgott de nem volt vészes. na pénteken rávettem magam hogy elmegyek és kihúzatom a fogam. csak pénteken hiába volt rendelés a doki nem volt mert valami dolga volt így a húzás elmaradt... aztán délutánra már olyan szinten fájt hogy nem birtam és elmentem egy közeli faluba másik fogdokihoz. de az meg nem nyúlt hozzá mert ínyig levan törve és az ínyem is ránőtt így írt egy beutalót a szájsebészetre. de oda is csak hétfőn tudok menni mert hétvégén nincsenek. ill azt mondta a doki ha akarom nézzem meg hétfőn az ithoni dokit is mert állítólag az is szájsebész is. csak arról meg olyan roszakat hallani nővérem sem ajánlja mert őt is egyszer egy foghúzással úgy megkínozta hogy sírva jött haza a fogorvostól. félek nagyon a szájsebészettől is meg egyszerűen már annyira begyulladt a fogam hogy beszélni alig tudok illetve a fejem a fülem az arcom sőt a mandulám is begyulladt már róla meg fáj...összezárni nemtudom a számat mert ha hozáér egy másik fogam majd beszarok annyira fáj. az orvos cataflan gyógyszert írt fel de ez sem múlasztja el teljesen a fájdalmat csak enyhíti nagyon rosszul vagyok péntek óta alig aludtam. mire számítsag a szájsebészeten fájni fog nagyon a fogeltávolítás?
2012. szept. 16. 11:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!