Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ferde a mosolyom, mit tegyek?...

Ferde a mosolyom, mit tegyek? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
2 éve van állandó fogszabályzóm. Le kellett volna venni tegnap, de szóltunk hogy van egy észrevétel. Az orvosom szülni volt, azóta egy férfi helyettesíti az volt tegnap. Mutattam, hogy amikor mosolygok, akkor a szám aszimmetrikus. És a két szemfogamon alul ki kiálló rész van a bracketten. Azt a két fogat ha megnézzük, akkor nem ugyan ott van a felsőkhöz képest ,tehát kicsit tolódva van. Akikor egyenesbe álltak a fogaim, akkor nagyon ferde volt a szám, de most már jobb lett. Lehet hogy még húzatni kell a fogaimat?Nem akarok ferde szájt. Jövőhéten beszélek azzal aki feltette. Erőszakoskodjak, lehet ezt korrigálni?
2009. júl. 31. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellett gumiznod (a szemfogakon lévő brekettek kis pöckeibe + a hátsó gyűrűs/tubusos fogadbe kellett neked gumikat akasztgatnod?)?
2009. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kellett, de tudom hogy mi.
2009. júl. 31. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz rá a dokidnál, mert gumizással szokták ezt orvosolni.
2009. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tehát ez mással is előfordul és helyre lehet hozni?
2009. júl. 31. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kb nekem ugyanez most a problémám..... Úgy dühít!!! Szerinte a felső metszőfogaimat be sem lehet normálisan húzatni a fogívbe, mert túl nagyok.


Neked hogy áll most a dolog??? Köszi!

2013. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!