Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hányan vagytok itt olyanok,...

Hányan vagytok itt olyanok, akiknek fogszabályozás után visszamásztak a fogai az eredeti helyzetükbe? És olyanok, akiknek nem?

Figyelt kérdés

Sok kérdésben olvastam már, hogy levették a fogszabit, majd 1-2-3 év éjszakai fogszabi viselése következett, majd miután abbahagyta az illető a kivehető készülék viselését, x év után újból kuszák lettek a fogai, vagy még rosszabb volt a helyzet, mint eredetileg.



Én ezt nem tudom felfogni. Mégis hogy lehetséges ez??? 3-4-5 év szenvedés a semmiért?


Én most éjszakait hordok, miután az állandót levették, ezt kaptam, napi 12-16 órában, ezt sem szeretem, de jól van, elviselem, viszont el sem tudom képzelni, hogy mit érezhet az, aki végigcsinálja ezt az egészet, rááldoz x évet az életéből a szép mosolyért, pénzt, energiát egyaránt, majd mondjuk 2 év mulva visszaállnak a fogai. Borzalom.


2012. szept. 9. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem volt, de egyik barátomnak igen, és nála nem volt gond később sem. VIszont ha ilyen van, akkor engem is érdekelne, hogy mennyire gyakori, és mit lehet ellene tenni.
2012. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem nem..
2012. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!