Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után meddig fáj?

Gyökérkezelés után meddig fáj?

Figyelt kérdés
Hétfőn gyökérkezelték a jobb felső hatosomat. Kedden vissza jött a fájdalom ezért ma ismét elmentem és egy másik gyökérkezelt (jobb alsó 6-os) ami iszonyúan fájt. Most éppen máshol érzem a fájdalmat a jobb felső 3-ason. Ez normális, habár( lekopogom) nem fáj csak néha érzem. Azt mondta a doki ha fáj annyira hogy gyógszer kell akkor csak húzni lehet. nrmális ez a kis fájdalom máshol?

2012. aug. 29. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
ha gyökérkezelik (idegkezelik), akkor nem kéne, hogy fájjon, bár nekem nem fájt, majd a 6. alkalommal elkezdett fájni, és az nem normális. lehet, hogy az ideghártya gyulladt be, azért fáj, nem távolította el teljesen az idegeket
2012. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak simán kisugárzik neked a fájdalom. Megbuherálták az egyik fogadat és a környezőkre is kihatott :/


Nekem, amikor gyökérkezelték az egyik fogamat, egy hétig úgy fájt az egész fejem, h fájdalomcsillapítón éltem.

2012. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kis fájdalom normális, hiszen azt a fogat jól megcincálták, nekem is fájt gyökérkezelés után enyhén pár napig.
2012. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Türelem. A normálisba belefér, hogy masszívan fájhat max néhány napig, utána hetekig, ha ráharapsz. Ja és igen, mindenfele sugárzik is a fájdalom, de főleg tükröződik lentről föntre és vissza. Szerencsés esetben nem fáj.
2012. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!