Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti mit ajánlanátok? (lent)

Ti mit ajánlanátok? (lent)

Figyelt kérdés
Már lassan 18leszek(pontosan áprilisba) és a fogaim eléggé ferdén állnak.. szeretnék egy fogszabályzot de nem tudom h milyet válasszak... ilyen kivehetőset vagy rögzitettet?? egyáltalán hatásos lenne ennyi idősen? nagyon szeretnék mert igy szégyellem saját magam és anevetéskor a kezem a szám elé teszem mindig... nincs önbizalmam igy :(

2012. aug. 22. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ilyen idős korban már nem igazán hatásos a kivehető, bár ez függ a fogak állapotától. Azt tudnod kell hogy 18 év felett már nem támogatja a TB, és akkor kb 10x-esét kell fizetni a mostani árnak.

Hogy állnak a fogaid? Képet tudsz róla felrakni?

2012. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
privátba küldtem rola képet :/
2012. aug. 22. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

SZERINTEM:

Az nem ciki, hogy 18 évesen lesz fogszabályzód.Nem te választod a fogszabályzót (:D) , de ha tényleg választhatod és még felajánlja az éjszakait NE AZT VÁLASZD!(pl.:mert az nem olyan gyorsan mozgatja a fogakat, ráadásul nem is gyökerestül, meg sokkal nehezebb megszokni...)A rögzített a fogszabályzó mindig hatásos, akár még 30 évesen is...Szóval lehet, hogy drága lesz az a rögzített, de ha tényleg szép fogsort szeretnél, akkor a rögzítettet ajánlom teljes mértékben!(egyébként ezt tapasztalatból mondom, mert nekem is van :))


SZÓVAL:


-rögzített fogszabályzó

-utána gyönyörű fogsor

-ha még van kérdésed írj privátban!

2012. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!