Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha lyukas a fogam az egy idő...

Ha lyukas a fogam az egy idő után feldagad és fájni fog? Ha betömik az is fáj?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 18:56
 1/8 anonim válasza:
100%

Ha lyukas a fogad nem biztos hogy fáj vagy feldagad.. nekem pl nagyon sokáig volt lyukas fogam úgy hogy nem is tudtam róla, mivel nem fájt semmi.. ezért kellene elmenni félévente fogorvoshoz!!

A tömés sem fáj kivéve ha több évig rohasztod a fogad és már gyökérkezeléssel kell megmenteni a fogad.:D

2009. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és h ha elmegyek fogorvoshoz..betömetni elösször nem fúrják ki??
2009. júl. 20. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lyukas,és nem mosod rendesen,benne maradhat ételmaradék,az elkezd benne bomlani,attól begyulladhat.De az is lehet hogy nem.....Ha már nagyon nagy és mély,akkor gyökérkezelni fogják.Egyáltalán nem fáj.Annyira kellemetlen mint más fogászati kezelés.Viszont ha gy.kezelik az legalább 3-4 alkalom.
2009. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Többször tömték már a fogaimat, sajnos. Először is előtte alaposan moss fogat, mert az első lépésként kikotorja belőle a "maradékot". Az kellemetlen de nem fáj. Majd benyomja az érzéstelenítőt. Az kicsit fáj, a tűszúrást érzed. De, utána lezsibbad az arcod, és nem érzel semmit, semmi fájdalmat. Ha lyukas a fogad nem gyullad be feltétlenül, max. csak akkor ha már nagyon nagy a lyuk.
2009. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha kapok szurit akkor már el sem megyek. :S :(
2009. júl. 20. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszer úgyis el kell majd menned. mert egy pár hónapig vagy év múlva aludni nem fogsz tudni a fájdalomtól akkora lesz a lyuk és akkor majd sírva mész az ügyeletre. velem ez történt... ki is húzták a fogamat
2009. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de nekem fóbiám van a tűktől.. :S
2009. júl. 21. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
én sem szeretem a tűszúrást de gondolj bele hogy most egy tűszúrás vagy kb 1 év múlva 10 X akkora fájdalom.Én már várom hogy mehessek fogdokihoz hogy minél előbb megcsinálja.(holnap megyek fogorvoshoz)
2009. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!