Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen árban mozognak a...

Milyen árban mozognak a fogtomések, potlasok, híd magán fogorvosnal kb. ?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia egy tömés 8000tól megy felfelé(attól függ hol )Pótlás olyan 18-20000körül a sima fém kerámia,ha már nemesfém az alap akkor növeli az értéket ugye..fémmentes azis kb 20000tól per tag,de a front lehet 40is dbja.Híd attól is függ,hogy a gyökér milyen állapotban van,ha pl,csonkot kell csinálni mert a fogcsonk kirohadt stb akkor az is növeli,vagy ha implant.kell bele,mert vkinek nincs annyi foga,hogy hidat csináljanak az olyan 80.000tól kezdődik dbja-az ár függ,hogy milyen gyártmányú és minőségű eszközt használnak.Ha pl.inplantálnak és csontpotlót használnak az is drágít.szval ezt így nehéz megmondani kinek mennyi lenne.először el kell menni a dokihoz egy állapot felmérésre és megbeszélni mek a lehetőségek,utánna mérlegelni...egy fogtechnikus..
2008. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A helyzet az az hogy elol kihuztak egy cson fogat ami lent hiányos mellette mindkét fog tomésre szorul igy gondolom hidat kellene oda készítettnem...Arra godoltam az mennyibe kerulhet?
2008. máj. 11. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 14 fogamat pótolják!Hétfön kezdem a foghúzással!Kapaszkodj meg!!!!280.000ft!!!!!!!!Amúgy épp most akarok új kérdést nyitni hogy nem e sok ez!
2008. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja!És a foghúzást gyökérkezelést nem számolja!Ezt avval magyarázta mivel sokba fog kerülni igy ilyenkor ad kedvezményt!De igy is rengeteg!
2008. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de én tudok olyan dokit Békés Megyében aki 4-5 ezerért töm(nagyságtól függően), és gondolom a többit sem csinálja drágán.
2008. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Angliában lakom csak hazaugrok par hetre es utbaejtem a fogaszatot.Koszonom az infókat!
2008. máj. 22. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az első író...ha angliában laksz akkor tudod,hogy ott még drágábbak az árak én tudom,mert ahol dolgoztam ott csak angol betegeket fogadtunk-nem magyar árakat szabtak.a magyar keresethez kéest sztem is drágák az árak,demi nem az az eügyben.Azt,hogy neked mennyi fogadat kell pótolni,mert mennyi hiányzik azt így látatlanba elég nehéz megmondani,de tény ,hogy felülre is és alulra is max14fogat raknak fe-ez egy körhíd ha mindegyikre korona kell...de ez csak a korona,ezt drágíthatja ha agyökér még jó de a korona rész,nem mert akkor csapot raknak bele,netán ha gyökérkezelnek akkor is...szval ezt tényleg csak akkor tudja meg az ember ha egy röntgent csinálnak róla és kiderül milyen állapotban van a szája.Szval mindenképpen kell egy orvosi felmérés.
2008. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!