Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső fogsorom nagyon torz,...

A felső fogsorom nagyon torz, befelé állnak és oldalra is dőlnek. Van valami más megoldás szabályzáson kívűl h helyre hozzák a fogaim?

Figyelt kérdés
25 múltam és semmiképpen nem hordanék már fogszabit. Már megszokásból mindig úgy beszélek/nevetek, hogy ne látszódjanak a felső fogaim.
2012. júl. 17. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd félre a büszkeséged, és vállald be az állandó fogszabályzót. Tapasztalat, hogy mások kevésbé veszik észre mint te. Ráadásul a fiatalok körében ez mostanában szabályosan divat számba megy.


Amúgy van más mód. Kihuzatod a fogaidat a felső fogsorodból, ez eltart 1-2 hónapig, aztán csináltatsz másik fogsort. Azonban én nem ezt választanám...

2012. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fogszabályzást már nem szeretnék 3-4 évig is eltarthat.

Én is gondoltam rá hogy 4-5 fogat kihúznának és pótolnák műfogakkal. Ez miért tartana 1-2 hónapig?

2012. júl. 17. 17:04
 3/3 anonim válasza:
ÁLLANDÓ FOGSZABI ha ilyenek a fogaid másképp nem fognak helyre jönni
2012. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!