Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a 2 fogam között van egy...

Ha a 2 fogam között van egy kisebb lyuk akkor azt egybe vagy ketté válassza és külön tömi be?

Figyelt kérdés
a fog középen oldalt van. És ilyenkor kell inekciót kérni? anélkül fáj?
2009. júl. 13. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

egybe tömi valszeg.

én mindig kérek injekciót, mer anélkül meghalok.

2009. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha kicsi a lyuk akkor is fáj?
2009. júl. 13. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha normális a dokid, akkor külön-külön (kettéválasztva) tömi. Számolj azzal is, hogy ha magándokhoz mész, akkor 2 tömés árát fogja számolni.

Én nem szoktam szurit kérni, bár nekem elég magas a fájdalomküszöböm. Egyszer fájt csak a tömés, de az nagyon mély volt, közel az ideghez, de azt is ki lehetett bírni. Ha pici lyuk, akkor meg sem érzed, kér szurit kérni, pláne, ha alsó-oldalsó fogról van szó, mert olyankor vezetéses érzéstelenítést használnak, akkor viszont lezzsibad még a nyelved is. De ha félsz a fájdalomtól, inkább kérj szurit, mert lehet, hogy külsőleg pici lyuknak néz ki, közben meg már jó mély. Persze azt is lehet, hogy elkezditek szuri nélkül, ha pedig nagyon fáj, szólsz a dokinek, és ad egy érzéstelíntőt. :)

2009. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!