Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Használsz fogmosáshoz fogmosó...

Használsz fogmosáshoz fogmosó poharat?

Figyelt kérdés
Általában szoktak az emberek ilyet használni, vagy nem?
2009. júl. 13. 13:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na azért ennyire nem kell sóhernek lenni :) Legalábbis akinek már van pénze arra, hogy netezzen, az megegedheti magának azt is, hogy folyjon a csap, amíg kiöblíti a száját :)
2009. aug. 1. 22:39
 12/15 anonim ***** válasza:

22.27-esnek:

Én nem tudom elképzelni, hogy lefollyon 20-25 liter víz, amíg kiöblítem kétszer a szám. Max. 3 deciből az is megvan.

(Vagy rosszul értelmezem a válaszod, és az első és a második részét külön kell értelmezni? Tehát te arra érted a 20-25 litert, ha folyamatosan folyik?)

2009. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 2 - 2,5 DL vizet irtam, ennek a tizszerese 2 - 2,5 liter és nem 20 - 25 liter.


A másik válaszolónak meg csak azt szeretném mondeni, hogy nem a pénzröl van szó, hanem a környezetszennyezésröl. Tudod, mennyi vegyszer kell ahhoz, hogy 1 liter ivóvizet elöállitsanak? És ami lefolyik a csapon, az utánna a szennyvizbe megy, akkor is ha tiszta viz volt, majd megint tele kell vegyszerezni, hogy ujra a vizhálózatba kerülhessen.

2009. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hupsz, tényleg, bocsi. :D

Mondjuk a 3 deci mellett továbbra is kitartok, bár a környezetszennyezésről igazad van. :)

2009. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Próbáld egyszer ki - én se hittem el elötte, csak mikor láttam. (Egy kisebb lavort tettem a mosdókagylóba és abba folyattam a vizet - utánna egyszerüen ki tudtam önteni. Hihetetlen, hogy milyen gyorsan elfolyik egy csmó viz)
2009. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!