Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi az ami gyorsan hat fogfájás...

Mi az ami gyorsan hat fogfájásra és tartós is?

Figyelt kérdés
Pár hónapja lettek megcsináltatva a fogaim, csak tömni kellett, elég sokat majdnem 50.000 ft-ot fizettem az egészért, volt ebben érzéstelenítő+gyökérkezelés+tömés(fehér). És már úgy 3-4 napja a jobb oldalon, lennt is és fennt is nagyon fáj a fogam, de én nem látok rajtuk lyukat. Akkor mi fájhat? Az algopyrinre allergiás vagyok. aszpirint szedek, de nem akarok mindig gyógyszert enni. Dokihoz még nem mentem, nincs most időm, de majd beiktatom. addig is jól jönne valami segítség, mert kezdem érezni hogy a fájdalom megy rá a fülemre.
2009. júl. 12. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogfájásra DEMALGON,de szerintem mielőbb menj dokihoz.
2009. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cataflam, de azt csak receptre adják. Nekem régebben a Saridon is bevált... már sajnos nem. De próbáld ki, mert az nekem nagyon hamar elmulasztotta a fájdalmat.
2009. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Demalgonnak ugyanaz a hatóanyaga, mint az Algopyrinnek, úgyhogy ha allergiás vagy rá, akkor azt ne. A fogorvosok a Cataflamot szokták ajánlani, kérdezd végig a szomszédságot, hátha valakinek van. De bármilyen fájdalomcsillapítóval lehet próbálkozni (Paracetamol, Kalmopyrin, tömény szesszel öblögetés) holnapig, amikor elmész a fogorvoshoz:)
2009. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg újra kell gyökérkezelni a fogat. nekem spec. a cataflam semmit nem használt, mindinkább a dalicin 300. igaz ezt is receptre lehet kapni, de a házi orvosodnak elmondod mi a gond, biztos felírja
2009. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno az advil is bejött, de ha nagyon fáj akkor cataphlan az én fogdokim az javasolta.

Amúgy attól hogy nem látsz rajta lyukat, lehet belül van a probléma, lehet begyulladt egy ideg, mert megpiszkált valamit rossz helyen, és akkor gyökérkezelés lesz belőle.

2009. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
cataflam vagy algopirin
2009. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Demalgon:D vagy én pl. arcszesszel szoktam öblögetni jól elzsibbad tőle.
2009. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!