Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ad valaki házi praktikát...

Ad valaki házi praktikát arra, hogy hogyan fehérítsek pár árnyalatot a fogamon?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy szódabikarbónával kell, de az nem segített, más ötlet? :D
2009. júl. 10. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratula, a fogzomàncot szépen leszedi a szodabikarbona! Hàzi praktika? Napi 3x fogmosàs fehéritö fogkrémmel, kerüld a cigi, kàvé, bor, szinezett üditöket! Lehet hogy az alapszine se hofehér, akkor meg azt surolhatod akàr mivel, fogorvos nélkül nem fog menni!
2009. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sütőpor. én kiprób áltam, kicsit fehérebb lett. de nemszabvad mindennap, mert károsítja a zománcot. csak mondjuk alkalmakkor.

sütőport a fogkefére, és fogatmosni vele. előtte benedvesíteni a fogkefét, még pezseg is egy kicsit :D

2009. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 napig mostam szódabik-val,hát soha többet,egsz nap vérzett az ínyem.Nekem genetikailag sárga,az atyaúristen sem tudja kifehéríteni,nekem ezt egy fogdoki mondta.

Amúgy én blanx--szal mosom napi 2x,háááát,nemtudom én nem látom,hogy fehéredett volna:D

2009. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat mindenkinek!!! :)
2009. júl. 10. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
a fehérítős fogkrémekben az a baj hogy csak egy fehér réteggel vonják be a fogat.......
2009. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én egy fogkrémet tudok ajánlani,a peerl weiss-t.Rendszeres használattal fehérebb lesz a fog,nővéremnek és nekem is bevált,viszont az a baj vele,hogy csak a szennyeződést szedi le szépen,ezért fehérebb.De a fogakat nem tudja úgy kifehéríteni.A szódabikarbóna tényleg nem jó,mert a zománcot tönkre teszi.Egyébként egyetlen hasznos megoldás a a fogfehérítés lehet azoknak akiknek eleve sárgább a foguk!
2009. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Fehér réteget tesz a fogadra... EZT honnan a manóból szedted?

A fehérítős fogkrémekben apró szemcsék vannak ezek leszedik a lerakódásokat, amik aznap keletkeztek. Ez által látod fehérebbnek a fogadat. Erre tudom ajánlani a Sensodyne whiteninget.

2009. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!