Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha 15 vagyok, akkor feltehetől...

Ha 15 vagyok, akkor feltehetőleg milyen fogszabi kellhet nekem?

Figyelt kérdés
Majd feltehetőleg megyünk fogorvoshoz.És vajon kivehetős kell vagy állandó?éjszakára csak vagy mindig?Kb:mennyibe kerülne szerintetek?És lehet hogy hülye kérdés,de ha lesz fogszabim akkor fogok tudni rendesen beszélni angolul és főleg franciául?az angol hagyján,de a franciának vannak fura hangjai és nem könnyű kiejtése.nyáron kezdem a franciát és egy nagyon jó kiejtést szeretnék.

2012. jún. 25. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó milyensége nem kortól függ, hanem a fogak állapotától. Az biztos, hogy eleinte pöszögni fogsz, úgy hogy meg kell szoknod a magyar hangokat is kiadni, nem hogy az idegeneket.
2012. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem az éjszakai 10 ezer felett volt (nem emlékszem pontosan)

Viszont az állandó 33 ezer volt. Én csak most fogom megkapni majd az állandót, de azon az elven élek, hogy inkább hordom 1 évig, minthogy egész életemben kicsit kuszák legyenek. Igaz, az enyém nem gáz, csak engem zavar. A beszéd miatt ne aggódj szerintem. Egy nap alatt bele lehet jönni (osztálytársamnak volt). És még az éjszakainál (ott nekem felső-alsó volt, de nem sokat használt, ezért jobban megéri az állandó), tehát az éjszakaimnál amiben aztán tényleg nagyon nehéz rendesen kommunikálni, egy hét alatt annyira ráállt a nyelvem hogy esténként bárkivel beszélgethettem, mert észre sem vette.:) Úgyhogy hajrá!

2012. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az éjszakai és kivehetős szart sem ér ! csak pénzkidobás..

nekem állandó van, alsó felső 50-50 volt.. mellette a kezelések kb 200 000-ba vannak..attól függ milyen orvoshoz még!

2012. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy 200 000 ezer hogy benne van maga a fogszabi :)
2012. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!