Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugyanaz a fájdalom? Vas. De....

Ugyanaz a fájdalom? Vas. De. Kihúzták az alsó bölcs. Fogam, mert nagyon fájt. Tudom, hogy fájdalmasan gyógyul, de ugyanúgy fáj mint előtte? Vagy másmilyen fájdalomnak kéne lenni? Mert nekem ugyanúgy és kezdem azt hinni hogy nem is az a fogam fájt.

Figyelt kérdés
Előre is kösz.
2009. júl. 7. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Már a húzás után pár perccel jobban kéne érezned magad. Sajnos valószínű, hogy más gond lesz ott. Elmentél végülis pestre szájsebészetre?
2009. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én nem akartam pestre menni,most írok ide először
2009. júl. 7. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem kellene ugyanúgy fájnia, lehet akár erősebb is a fájdalom a húzás után, de mindenképpen más jellegű kellene legyen
2009. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem.Nem tudtam,hogy melyik fog fáj,de amikor a doki megpiszkálta őket,ez fájt nagyon.
2009. júl. 7. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:
gyakrsn elofordul, hogy a bolcsesseg fog nyomja az elotte levot es azon a szuvasodas felszivodas jon letre ami faj.esetleg az elotte levo fogbol sugarzik a fajdalom
2009. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég furcsa, hogy nem csináltatott a doki röntgent, ilyenkor abból kiderül, melyik foggyökér van begyulladva.


De te is elmehetsz, ahhoz nem kell beutalóló, 2ezer ft ért csinálnak orális"panorámafelvételt"

2009. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogászati aszisztensnő vagyok: a bölcsességfog helye húzás után is nagyon tud fájni, gyakran 2-3 hétig is gyógyul. Amennyiben nagyon rossz lenne, menj vissza lokálisan is lehet kezelni, a doki tudni fogja (gyógyszeres gézcsík) + antibiotikum. Amennyiben duzzanat is lenne (feldagadnál) kívülről lehet hideggel borogatni (zacskós víz). + lehet vásárolni Curasept zselét, napi 2-3-szor kend be vele a sebet, tisztítás után (fülpiszka). Fontos, hogy tisztítsd a sebet bármennyire is fáj, mert elszaporodnak rajta a bacik és mégnagyobb fájdalmad lesz, vásárolj nagyon puha fogkefét (szájsebészeti beavatkozás utánit vagy olyat, amire rá van írva sensitive). Ne félj visszamenni,ha nagyon fáj, a doki 2-3 nap alatt rendbe rak
2009. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Valószínű,hogy visszamegyek.
2009. júl. 8. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!