Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » El akarok menni fogászhoz,...

El akarok menni fogászhoz, valszeg több fogamat tömni kell, talán egyet húzni is, ezen kívül leszedni a fogkövet, és szeretnék fehérítést. Mi a véleményetek a lent belinkelt rendelőről?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 5. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden ehhez hasonló magánrendelő a legjobbakat írja magáról, értelemszerűen saját magukat tüntetik fel a legprofibbnak. így aztán nem olyan könnyű eldönteni, tényleg ott leszel-e a legjobb kezekben. a puccos honlapdizájn nem garantál semmit. inkább ismerősök ajánlása alapján keresnék jó dokit magamnak.
2009. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit sokba fog kerülni, persze ha eldöntötted, akkor gondolom nem okoz gondot. Én nem vagyok pesti, de mivel ott is képeznek leendő fogorvosokat, gondolom ott is mód van rá, hogy ők csinálják meg. Én medikusokhoz járok tömetni a fogamat (rendes orvos felügyeli, nincs rizikó), így ingyen van, és úgy tudom, hogy paradontológián a fogkő eltávolítást is ingyen megcsinálják.

A fehérítésre én is vágyom, de még arra sincs pénzem

2009. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
árakban nem drága. de az első válaszolóval egyetértek. ismerősöktől, rokonoktól kérjél tanácsot, h ki kihez jár és milyen jó
2009. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ismerősök által kitűnőnek mondott orvoshoz mentem, betömte szerdán, pénteken begyulladt! mivel akkori barátnőmnél voltam, ott meg ügyelet nem volt, várhattam reggelig... Hétfőn gyökérkezelés! stb... 6 fogamat tömte be, abból 4et gyökérkezelve.

Nemcsak az orvostól függ, milyen lesz a végeredmény, hanem a fogaidtól is! Nekem 4 begyulladt, pedig nem volt lyukas, se semmi.

Bátorság!...

2009. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!