Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Komolyan létezik olyan ember...

Komolyan létezik olyan ember aki nem kér érzéstelenítőt foghúzáshoz?

Figyelt kérdés
Hát én még érzéstelenítövel is meghalok.Múltkor kaptam 6 érzéstelenítőt és még úgyis ez a fájdalom volt a legnagyobb amit életembe éreztem
2012. jún. 11. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az édesapám. Na nem azért, mert ilyen jól tűri a fájdalmat, hanem, mert retteg a tűtől!:)
2012. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy nem hatott az érzéstelenítő és azt éltem át amit te. Foghúzáshoz 6 milliárd szurit fogok kérni legközelebb..

Amúgy én apám inkább kihúzta magának harapófogóval minthogy el menjen orvoshoz :d

2012. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk egy az apánk?!:D Az enyém is képes harapófogózni.:/ :D
2012. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és a legviccesebb hogy üvöltött velem a doki hogy ne hisztizzek...majdnem lerúgtam
2012. jún. 11. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg még gyerekorvosnál kellett kihúzni egy fogamat, és a hülye beadott egy érzéstelenítőt, aztán kb 5 perc mulva behívott, mikor még nem is hatott, megfogta fogóval, és elkezdte csavarni, én meg ordítottam, erre így valahogy tőből letörte. Aztán anyám ott volt velem és kijöttem a fogászatról, mondtam neki, hogy én ezt nem bírom ki :D Aztán a hülye nő aláríatott velem egy papírt, hogy a saját felelősségemre elhagyom a fogászatot, vagy mi.. És átmentünk anyuval a felnőtt szájsebészetre. Ott még kaptam 1 érzéstelenítőt, meg azt mondták, hogy kezd kékülni a szám, úgyhogy menjek igyak lent az automtából valami cukros üdítőt :D Aztán visszamentem és elkezdték ütni a fejemet gumikalapáccsal, meg vésővel, hogy a maradék gyökereket kiszedjék valahogy, hát vagy fél órán át ütötték a fejem, már a fogamon semmit nem éreztem úgy be voltam érzéstelenítve, csak attól féltem hogy agyrázkódást fogok kapni ahogy ütik az állkapcsomat. De mindegy, végül sikerült kiszedni. És azért tört bele, mert mint kiderült, nagyon be volt hajolva a gyökér, és minden fogamnak ilyen jó gyökere van, hogy nagyon stabilan bele van épülve az állkapcsomba. Szal ha még máskor is kell fogat húzni, akkor én egyből a szájsebészetre fogok menni, nem is próbálkozok meg sima fogorvossal.
2012. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hozzám is ragaszkodnak a fogaim sajnos.Múltkor az a hülye nő nem vette észre vagy lesza*rta hogy bevan gyulladva a fogam.Erre behívott hogy akkor húzás.3 k*urva gyökeres fog volt ami ráadásul szétállt .kb 1 órán keresztül bent voltam miköze feszítettd meg csavarta...aztán végül kijött.De még ő volt felháborodva hogy ne hisztizzek.Ja amúgy meg a szerencsétlen húzásával letört egy darabot a 7 es fogamból ami elkezdett szuvasodni...és magán doki volt
2012. jún. 12. 00:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem két órás húzásom volt, közben röntgennel.valóban nem kell hisztizni. Ő tudja mikor kell kihúzni.Bizonyos esetekben pedig nem ér semmit sem az érzéstelenítő, feldagadt, az ideg meg amúgy is fáj.
2012. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:DNem hisztiztem;)
2012. jún. 12. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam hasonlóan, több injekciót adtak, nem fájt nagyon így mikor kihúzták, de a sok szúrás miatt az ínyem napokon keresztül fájt, és dagadt volt.
2012. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
fú én mindig kértem
2012. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!